Mezun İşlemleri

           Sevgili öğrencilerimiz mezun durumda olmanız halinde diplomanızı alabilmeniz için öncelikle diplomanızın basılmış olması gerekmektedir. Bu işlem mezuniyet tarihinizden itibaren bir kaç hafta sürebilmektedir. Diploması basılmış ve tarafımıza ulaşan öğrencilerimizin listesi aşağıda belirtilmiştir.

         Aşağıdaki listede adınız bulunması durumunda aşağıda bulunan ilişik kesme formunu indirerek üst kısımda bulunan kişisel verilerinizi doldurmanız ve de merkez kampüste bulunan Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanlığı, Kütüphane Daire Başkanlığı ve de Sürekli Eğitim Merkezine onaylatarak okulumuzdaki bölüm başkanına da imzalatarak diploma servisine müracat etmeniz gerekmektedir.

     Not: Kişisel alanları doldurmayı unutmayın, belgenizin tarih ve imza kısmını boş bırakmayınız. Diploma işlemleri şahsen yapılmaktadır. Başka birinin sizin adınıza diploma işlemi yapabilmesi için; birinci dereceden akrabalar da dahil olmak üzere noterden vekalet gerekmektedir.

 

      Yukarıdaki diploması hazır öğrenci linkine tıkladığınızda inecek olan Excell formatındaki listeden öğrenci numaranız isim soy isim yada mezuniyet tarihi yazan hücrelerin sağ alt köşesindeki süzme tuşundan aramak istediğiniz veriye göre süzme işlemi yaparak kolay ulaşım sağlanabilir.

 

       Yukarıdaki İlişik kesme formunu indirdikten sonra kişisel verilerinizi doldurup imzalamayı unutmayınız.

 

Son Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, Perşembe