İdari Personel

Hüseyin Çayır

Yüksekokul Sekreteri

Yüksekokul Sekreteri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Pazarlama
huseyin.cayir@dpu.edu.tr

Kenan Arslan

Bilgisayar İşletmeni

Bilgi İşlem Sorumlusu

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
İşletme Yönetimi
0 (274) 443 (5919)
kenan.arslan@dpu.edu.tr
Çalışma Alanları: Mobilya Dekarasyon, Bilgi İşlem ve Teknoloji

Esra Akay

Memur

özel kalem

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
esra.akay@dpu.edu.tr

Şahin Elmülk

Bilgisayar İşletmeni

Öğrenci İşleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
0 (274) 443 (5912)
sahin.elmulk@dpu.edu.tr

Ramazan Tetik

Memur

Sınav Koordinasyon

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 443 (5915)
ramazan.tetik@dpu.edu.tr

Zekeriya Akkaş

Bilgisayar İşletmeni

öğrenci işleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
zekeriya.akkas@dpu.edu.tr

Arya Albina Bilgin

Bilgisayar İşletmeni

staj işleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Dış Ticaret
arya.bilgin@dpu.edu.tr

Fatih Mehmet Dere

Araştırmacı

Birim Kalite

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
fatihmehmet.dere@dpu.edu.tr

Nur Kakaç

Bilgisayar İşletmeni

İdari İşler, Personel İşleri , MEYOK Sekretaryası

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
nur.kakac@dpu.edu.tr

Erdoğan Sazlı

Şef

İş sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu,Entegre Çevre Bilgi Sistemi Sorumlusu,İç Kontrol Sistemleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
İşletme Yönetimi
erdogan.sazli@dpu.edu.tr

Halime Örnek

Bilgisayar İşletmeni

Personel İşleri/İdari İşler

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
halime.ornek@dpu.edu.tr

Hakan Demirhan

hakan.demirhan@dpu.edu.tr

Adil Cengiz

Tekniker

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Lojistik
0 (274) 443 (5917)
adil.cengiz@dpu.edu.tr

Hasan Hüseyin Genç

Memur

öğrençi işleri (Diploma Servisi)

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Turizm ve Seyahat Hizmetleri
0 (274) 443 ( 43435922)
hhuseyin.genc@dpu.edu.tr
Çalışma Alanları: öğrençi işleri staj diploma mezun olan öğrençilerin mezuniyeti

Bekir Kara

Bekçi

Arşiv Hizmetleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi ve Sekreterlik
bekir.kara@dpu.edu.tr

Son Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, Çarşamba