Okul Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Hakan Kara‘ya Başarılarının Devamını Dileriz

Okul Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Hakan Kara‘ya Başarılarının Devamını Dileriz

           Okulumuzun Öğretim Üyelerinden olan Doç.Dr. Hakan KARA’nın, Doktora Tezi ve konu ile ilgili yayınlarında kullandığı metodoloji, çıkarımları ve geliştirdiği ölçek; Venezuella’nın saygın üniversiteleri arasında bulunan Caracas Universidad Católica Andrés Bello Facultad De Ciencias Económicas Y Sociales Estudios De üniversitesinde, Sayın Duarte Barboza, Jessica M. tarafından yapılan (2017) Relacion entre caracteristicas de la organización, de los líderes y los problemas organizacıonales isimli lisans üstü çalışmasında yaygın şekilde yer verilmiş ve kullanılmıştır.

          Ayrıca, Hocamızın çalışması ABD’nin saygın üniversiteleri arasında yer alan Arizona Northcentral Universitesi’nde Sayın Sylvia L. Flores tarafından hazırlanan Mexican ethnic and white ethnic American supervisorsethical decisions: Age, education, and gender (2016) isimli doktora çalışmasında ayrıntılı bir şekilde refere edilmiştir.

          Uluslararası literatürde yerini alan Öğretim Üyemizin aldığı bu uluslararası atıftan dolayı kendisini tebrik eder; başarılarının devamını dileriz. 

Son Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, Perşembe