İdari Personel

Hüseyin Çayır

Yüksekokul Sekreteri

Yüksekokul Sekreteri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Pazarlama
huseyin.cayir@dpu.edu.tr

Kenan Arslan

Memur

Bilgi İşlem

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
İşletme Yönetimi
0 (274) 443 (5919)
kenan.arslan@dpu.edu.tr
Çalışma Alanları: Bilgi İşlem ve Teknoloji

Şahin Elmülk

Bilgisayar İşletmeni

Öğrenci İşleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
0 (274) 443 (5912)
sahin.elmulk@dpu.edu.tr

Halime Örnek

Bilgisayar İşletmeni

Personel İşleri/İdari İşler

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
halime.ornek@dpu.edu.tr

Hakan Demirhan

hakan.demirhan@dpu.edu.tr

Nur Kakaç

Bilgisayar İşletmeni

İdari İşler, Personel İşleri , MEYOK Sekretaryası

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanlığı
nur.kakac@dpu.edu.tr

Ramazan Tetik

Memur

Sınav Koordinasyon

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 443 (5915)
ramazan.tetik@dpu.edu.tr

Zekeriya Akkaş

Memur

öğrenci işleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
zekeriya.akkas@dpu.edu.tr

Arya Albina Bilgin

Memur

staj işleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Dış Ticaret
arya.bilgin@dpu.edu.tr

Adil Cengiz

Teknisyen

Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Lojistik
0 (274) 443 (5917)
adil.cengiz@dpu.edu.tr

Hasan Hüseyin Genç

Memur

öğrençi işleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Turizm ve Seyahat Hizmetleri
hhuseyin.genc@dpu.edu.tr

Bekir Kara

Bekçi

Arşiv Hizmetleri

Kütahya Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi ve Sekreterlik
bekir.kara@dpu.edu.tr

Son Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, Cuma